Фестиваль-лабораторія альтернативного мистецтва та арт-терапії

Народний театр “ПАРОСТКИ”. Спілка матерів “Сонячний промінь”

 

Народний театр «Паростки». Репетиція.

Актори чистої душі…

   Коли ми говоримо про творчість, то навряд чи пов’язуємо це поняття з якоюсь обмеженістю. Хоча, на перший погляд, художник ніби-то обмежений розміром свого полотна, музикант сімома нотами, а театральне мистецтво умовностями та засобами виразності. Але для справжнього творця це є точкою відліку, а не межею за яку неможливо перейти Акторам особливого театру. Окрім умовних перешкод доводиться долати власні функціональні обмеження, а найтяжче – це невіра та упередженість у суспільстві. Однак незважаючи ні на що вони грають у театр можливостей, а не у театр обмежень. Грають щиро, натхненно – серцем, душею. Так творити може людина тільки чистої душі!

  Актори особливого театру своєю грою створюють неймовірно колосальне інформаційне поле, поринувши до якого ніхто не залишається байдужим – ні актор, ні глядач. Це те місце, де із-за ілюзорності тілесних вад виривається назовні чиста непідробна душа, – яка сміється і плаче, дивується і дивує.

  Творчість цих людей не є простим лицедійством – те, що вони показують глядачеві із сценічних помостів є великим священнодійством, яке нікого не залишить байдужим. Головне захотіти побачити такий театр – театр, де живуть актори чистої душі.

Віталій Любота – режисер театру “ПАРОСТКИ“, 

арт-директор Інтеграційного Міжнародного

Театрального Фестивалю «Сонячна хвиля» ( м. Київ).