Фестиваль-лабораторія альтернативного мистецтва та арт-терапії

“2014 “Павлов-фест: Мрія і воля”

Творчі проекти громадських ініціатив

  • Фестиваль особистого вчинку

Пропонується школам та інтернатам Києва та регіонів України. Діти збирають історії про простих людей, шляхетних за своїми вчинками: оповіді, інтерв’ю, фотоматеріали, свідоцтва друзів та родичів, відео і тексти. Створюють своєрідні літописи долі людей – наших співгромадян і сучасників, які вчинили щось героїчне, або просто живуть, керуючись цінностями любові до людей, природи, жертовно і чесно працюють, або служать. Діти обробляють зібрані матеріали, створюючи КНИГИ ПРАВЕДНИКІВ та ГЕРОЇВ свого краю. Створюються друковані та Інтернет-видання. Окрім цього дитячим колективам пропонується гра «Таємний друг». Це гра-пригода, де діти роблять добрі справи чи подарунки обраним людям в своєму колективі incognito, намагаючись лишитися невпізнаними. Свідоцтва «добрих чудес», створених таємними друзями у вигляді фото-відео-інтерв’ю збираються і демонструються на фестивальних сесіях, які об’єднують різні колективи.

  • Фестиваль ПІСНІ військовослужбовців

Музиканти різних військових частин підтримують громадянське суспільство своєї країни, збираючись на спільні творчі акції. Номінації конкурсу пісні: «патріотична пісня», «лірична пісня», «пісня гарного настрою».

  • Фестиваль сучасної моди

Фестиваль пропонується модельним агенціям, магазинам фірмового чи ексклюзивного одягу та аксесуарів. Юнаки та дівчата, що належать до сімей груп ризику, проходять навчання у сформованій школі топ-моделей. Готуються групи, що демонструють одяг різних фірм та модельєрів. Влаштовуються демонстрації колекцій дитячого та підліткового демісезонного одягу. Відібрані талановиті діти-моделі беруть участь у гала-акції – театралізованому шоу «Фактор майя 2012», яке представляє нові досягнення індустрії моди і водночас відкриває нові імена моделей. Одяг, який діти демонструють на подіумі, фірми та автори дарують їм разом з грамотами за участь у Фестивалі.

  • Фестиваль гостинності

Фестиваль пропонується київським ресторанам. У встановлені спільними угодами дні місяця ресторани у різних куточках столиці запрошують до себе одну-дві родини з числа малозабезпечених сімей свого району. Ресторан годує родини обідом, або допомагає смачно і красиво відсвяткувати якесь сімейне свято – наприклад, день народження дитини, або день свадьби батьків. Родина при цьому теж намагається віддячити за гостинність господарям та працівникам ресторану – дарує якусь приємну цікаву річ з дому, зроблену власноруч дорослими, або дитиною.

  • Марафон благодійників

Підприємства малого та середнього бізнесу, окремі підприємці та приватні особи, які вирішили допомогти у проведенніФестивалю ПАВЛОВ-ФЕСТ фінансовою допомогою, матеріалами, безкоштовним наданням послуг, тощо – реєструютьсяу РЕЄСТРІ ДОБРОДІЇВ ПАВЛОВ-ФЕСТ.

Організується журі з числа успішних менеджерів,економістів, маркетологів, тощо. Благодійники не тільки надають спонсорської допомоги окремому, обраному заходу, але беруть його реалізацію під свій контроль. Журі оцінює не тільки об’єм, але й ефективність використання наданої допомоги, тобто відповідність проведеного заходу його опису в проекті, реалізованість завдань. Оцінює професійність ведення справи, економічну доцільність витрат, маркетингові рішення, творчу оригінальність виконання проекту, PR-ефект. Група соціологів розробляє та проводить незалежне опитування виконавців проекту та користувачів творчого продукту, досліджує вплив акцій проекту на суспільну свідомість. Відповідно оцінкам журі та результатам опитування визначаються переможці окремо серед фірм та виробництв, окремо серед приватних благодійників. Шість переможців Марафону отримують документи на податкові пільги, або інші бонуси та нагороди за відповідним рішенням міських рад після узгодження з Комісією Верховної ради, яка розробляє закон про меценатство.

  • Фестиваль дитинства “НЕБОКРАЙ”

- Інтерактивна циркова програма для дітей: фокуси, вчені тварини, ігри з клоунами, шоу мильних бульбашок, прогулянки на конях.

- Солодке свято проводять дитячі ресторани міста.

- Майстер класи акцій «просто неба» у парках і скверах: живопис – малювання на мольбертах, стріт-арт – розпис будівельної споруди, майстер-клас з інтуїтивного танцю, конкурс караоке-співу, участь у боді-арт-сесіях з майстрами цього мистецтва.

- Участь дітей у презентації виставки живопису та малої скульптури дітей-сиріт спеціалізованих інтернатів (роботи виконуються під час реалізації педагогічного проекту «Майстерня талантів»)

  • Фестиваль “Людина майбутнього”

Фестиваль існуючих практик самовдосконалення та мистецтв самозахисту: йога, цигун, айкідо, самбо, східних мистецтв-практик, що гармонізують життєвий простір людини, а також систем ауто-дидактики, ейдетики, здорового способу життя, народних практик само-оздоровлення.

  • Фестиваль національних культур

Національні громади, що живуть в Україні та мають свої мистецькі колективи, що розвивають національні культурні традиції – влаштовують у великому залі багатонаціональне мистецьке свято. Після попереднього конкурсу, який визначає учасників свята, колективи та окремі виконавці представляють національне мистецтво народів України. Окремо відбувається вернісаж народних ремесел та національної кухні всіх громад – учасників.

  • Мульти-жанровий мистецький проект “ТЕАТР-АПТЕКА”

- Шкільні та молодіжні вуличні театри створюють та виступають з сценічними мініатюрами у жанрі «скетчів позитивного настрою». Виступи відбуваються на майданах та вулицях міста перед початком робочого дня (тривалість кожного – 1 хвилина), після кінця робочого дня (тривалість: 3-5 хвилин)

- Радіо-проект «Рука моя в твоїй»: музичні подарунки майстрів та аматорів людям своєї країни, яким зараз важко жити, у яких болить душа, хто переживає відчай, або спустошеність. Після слів, сказаних людиною від серця незнайомій людині, що в цю мить потребує допомоги, але немає друга поруч – звучить вокальний, або інструментальний номер. Трансляція передачі відбувається на центральних майданах міст, біля великих університетів, на великих виробництвах.

- Професійно-аматорський фото-конкурс «Я і Всесвіт»

- Фестиваль професійних театрів «Вистава-лікар». В обраний за узгодженням місяць театри міста пропонують глядачам репертуарну виставу, яка здатна – у розумінні творчого колективу – ефективно лікувати суспільні, або моральні хвороби спів-вітчизників. Журі фахівців переглядає вистави та визначає переможців.

- Вірші в аптеках. Видавництва роблять дешеві збірки віршів великих українських та російських поетів. Аптеки міста організують у своїх приміщеннях куточок з двома стільцями під назвою «Від всіх хвороб». Там знаходяться примірники виданих поезій. Люди можуть читати вірші в аптеках, або брати з собою, залишивши гривню-дві-п’ять у скрині для пожертвувань.