Фестиваль-лабораторія альтернативного мистецтва та арт-терапії

Інтернет-конференція «ДЖЕРЕЛА СЕБЕ»

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ


 

 

 

Створення простору інформаційної та громадянської підтримки руху благодійництва в Україні. Усвідомлення працівниками організацій-учасників, благодійних установ або груп, людьми мистецтва та науки, які працюють з категоріями дітей ризику, людей з особливими потребами окремого значення моральних стимулів благодійної діяльності, значущої ролі цінностей подвижництва та жертовного служіння в здоровому суспільстві. Формування відповідальної громадянської позиції у молоді: фахівців та волонтерів, які працюють в благодійних організаціях.

Орієнтовні теми доповідей:

  • Історія благодійництва та меценатства в Україні.
  • Головні проблеми суспільства, які не можуть бути вирішені лише за рахунок державних коштів. Сучасний стан приватного сектору соціальної допомоги та меценатства, українське законодавство, яке підтримує благодійний рух, закони, які заважають його розвитку.
  • Презентація програми або проекту, які розробляють нові громадські, професійні, законодавчі ініціативи для підтримки руху благодійництва, підтримки конкретної діяльності благодійних організацій та груп, окремих добродіїв.
  • Філософія подвижництва.
  • Розповіді про історію та моральні, духовні засади існування окремих організацій.

Засади та умови проведення:

Організації-учасники забезпечують проект приміщеннями з швидкісним Інтернетом та WI-FI можливостями в Києві та містах-учасниках. Технічна група створює умови для Інтернет-зв’язку: ПК, відео-камери, проектор, екран, аудіо-техніку відповідно до розміру приміщень та потребам. Керівництво організацій запрошує до конференц-центрів фахівців, які мають доповідати, клієнтів організацій, волонтерів.

Відповідно програмі виступають представники організацій та груп, вчені та практики, художники та юристи. Тривалість доповідей: 5 хвилин. Побажання доповідачам: підтримка текстів та мови схемами та діаграмами, мати тезиси виступу у друкованому або електронному вигляді. Point-презентації або відео-фрагменти можуть бути складовою доповідей, але не повинні збільшувати час окремого виступу.

Час, місця конференц-центрів в Києві та регіонах:

Київ. _____________

Житомир._____________

Львів.___________

Донецьк.____________

Луцьк. ___________

Зв’язок з організаторами в містах-учасниках.

Київ, Контакти: 063 0397375, 066 4521930. Листування: tamiroz@ukr.net, соц. мережі: http://vk.com/club35599370,

http://www.facebook.com/groups/221902751154892/